Content

Prelegenci


III edycja
ProgramSzczegółyWarsztatyPrelegenciPartnerzyMiejsceMaciej KocurekMaciej Kocurek
Prezes Zarządu, Wszechnica UJ
Jako Prezes Zarządu nadzoruje całość działań prowadzonych we Wszechnicy UJ, odpowiada za realizacją strategii firmy oraz kwestie finansowe. Specjalizuje się we współpracy z organizacjami, prowadząc diagnozę potrzeb rozwojowych i opracowując dopasowane do niej programy szkoleniowo-doradcze w zakresie zarządzania personelem (ocena, motywowanie i wspieranie rozwoju pracowników, rozwój menedżerów). (czytaj więcej...)

 

Wszechnica UJ

 

 

 

Mateusz RomiszewskiMateusz Romiszewski
Dyrektor ds.Zarządzania Wiedzą i Talentami, Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Dyrektor ds. Zarządzania Wiedzą i Talentami, coach i mentor w obszarze rozwoju oraz przywództwa. Odpowiedzialny za zarządzanie zmianą i transformacją digitalową kompetencji w organizacji. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych programów rozwojowych oraz szkoleń menedżerskich dla różnych grup zawodowych. (czytaj więcej...)

 

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.


 

 

 

Teresa WalewskaTeresa Walewska
do niedawna Dyrektor ds. Personalnych; LSC Communications Europe (dawniej RR Donnelley Europe)
HR - owiec z ponad 20 letnim stażem. Przez większość tego czasu związana z firmą RR Donnelley, (aktualnie po zmianie nazwy LSC Communications), w której od początku działalności tej firmy w Polsce odpowiada za całokształt działalności HR - owej. Uczestniczyła w najważniejszych projektach biznesowych takich jak rozpoczęcie działalności nowych zakładów, akwizycja firm, integracja i standaryzacja systemów i kultur organizacyjnych, ekspansja poza Polskę do Węgier, Rosji i Finlandii. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

dr James Krantzdr James Krantz
Ekspert zarządzania, wykładowca
A leading voice in the areas of organizational change, leadership, and the design of work for high performance. His approach to consultation recognizes that the unique characteristics of each organization must be understood in order to arrive at individually tailored, workable solutions. He helps clients address the need for significant change by emphasizing the importance of careful analysis in order to avoid prematurely jumping from symptom to solution . He has published widely on organizational performance, on the impact of emerging social trends on management, and on issues of leadership in contemporary organizations. Received his Ph.D. in Systems Sciences from the Wharton School of the University of Pennsylvania.(czytaj więcej...)

 

                      Universidad de ChileWorklab

 

 

 

Iwona SołtysińskaIwona Sołtysińska
Dyrektor ds. Rozwoju; Wszechnica UJ
Pełni funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Wszechnicy UJ. Psycholog, certyfikowany trener zarządzania), konsultant rozwoju organizacyjnego oraz coach PCC (ICF). Współautorka książki Szkolenia pracowników a rozwój organizacji, stanowiącej kompendium wiedzy z zakresu tworzenia polityki szkoleniowej, projektowania, przeprowadzania i oceny szkoleń w oparciu o kompetencje oraz innych publikacji skierowanych do profesjonalistów. (czytaj więcej...)

 

Wszechnica UJ

  

 

 

 

 

dr Magdalena Żmudadr Magdalena Żmuda
Talent Development Manager, Pratt & Whitney Rzeszów
Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Pracę doktorską poświęconą koncepcji zarządzania wiedzą obroniła na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Od trzech lat wspiera rozwój kadry menedżerskiej i zmianę kultury organizacyjnej w Pratt& Whitney Rzeszów pełniąc obecnie funkcję kierownika działu rozwoju talentów. Przez kilkanaście lat związana była z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, gdzie prowadziła zajęcia z zakresu ekonomii i zarządzania na studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych i MBA. (czytaj więcej...)

 

                                              Pratt&Whitney Rzeszów

 

 

 

Anna BorzeszkowskaAnna Borzeszkowska
Dyrektor HR, Mondi Group
Ma za sobą ponad 24 letnie doświadczenie pracy w korporacjach w biznesie. Przez wiele lat pracowała jako dyrektor HR w International Paper Kwidzyn. Była odpowiedzialna za politykę wynagrodzeń i zarządzanie talentami w regionie EMEA. Jako dyrektor HR na Europę, Bliski Wschód, Afrykę i Indię tworzyła i realizowała politykę personalną w Amcol International. W swojej pracy łączy zarządzanie ludźmi z zarządzaniem biznesem. Stawia mocny akcent na rozwój pracowników i znajomość biznesu. W swojej pracy promuje i tworzy warunki zapewniające partnerstwo w biznesie na wielu poziomach – zarządu, kadry menedżerskiej, pracowników i związków zawodowych. (czytaj więcej...)


                                  Mondi Group Logo

 

 

 

Ania ChuderskaAnia Chuderska
Senior HR Manager, Learning & Talent Development EMEA; PerkinElmer
Obecnie, w wiodącym międzynarodowym przedsiębiorstwie biotechnologicznym PerkinElmer, wspiera w regionie EMEA rozwój liderów, podnoszenie efektywności HR jako partnera biznesu, oraz budowanie pozytywnego doświadczenia pracowników w zakresie kultury organizacyjnej, procesów zmiany i uczenia się. Stworzyła zorientowane na pracowników struktury zarządzania personelem w trzech wzajemnie odmiennych organizacjach z branży informatycznej, logistycznej i biotechnologicznej. (czytaj więcej...)

 

PerkinElmer

 

 

 

 

Maciej JaeschkeMaciej Jaeschke
Prezes Zarządu Higma Service Sp. z o.o.
Praktyk biznesu, pasjonat innowacji, wciąż poszukujący nieszablonowych rozwiązań. Od 1995 r. współwłaściciel i Prezes Zarządu Higma Service Sp. z o.o. znaczącego dystrybutora w branży higienicznej dla rynku instytucjonalnego. Jest inicjatorem i współautorem wielu projektów biznesowych, których realizacja przyczyniła się do rozwoju Higma Service. (czytaj więcej...)

 

Higma Service Sp. z o.o.

 

 

 

Marek FlagaMarek Flaga
CEO, Infolet
Po wielu latach pracy w kraju i za granicą dla globalnej korporacji, w 2005 roku założył i rozwinął Infolet-firmę zajmującą się outsourcingiem w branży IT. Absolwent Politechniki Krakowskiej, pogłębiał swoją wiedzę z zarządzania w INSEAD i ukończył studia Executive MBA na Oxford Brooks University/POU. Dba o pozytywne relacje i atmosferę w budowanych zespołach. (czytaj więcej...)

 

Infolet

 

 

 

dr Maciej Świeżydr Maciej Świeży
Dyrektor programowy, Wszechnica UJ
Z wykształcenia psycholog, obronił na UJ doktorat poświęcony uczeniu się złożonych umiejętności i przewidywaniu skuteczności działania. Posiada certyfikat coacha (PCC (ICF), ECPC). Członek International Association of Facilitators. W pracy szkoleniowej specjalizuje się w metodologii wspierania rozwoju osób dorosłych oraz rozwoju kompetencji osobistych. Prowadzi indywidualny i zespołowy coaching dla kadry menedżerskiej. (czytaj więcej...)

 

Wszechnica UJ

 

 

 

Monika Dawid–SawickaMonika Dawid–Sawicka
Ekspertka ds. rynku pracy
Autorka opracowań dotyczących tematyki zarządzania zasobami ludzkimi i wywiadów z dyrektorami personalnymi. Organizatorka konferencji i debat dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni konferencji HR Directors Summit. Autorka cyklicznych spotkań dyrektorów personalnych. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. W Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaangażowana w realizację największego w Europie środkowej (czytaj więcej...)

Development Point

 

 

 

Artur KrupaArtur Krupa
Trener, coach, Wszechnica UJ
Przygotowuje i prowadzi kompleksowe programy rozwojowe wykorzystujące doradztwo, szkolenia oraz indywidualny i grupowy coaching. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych, a także związanych wykorzystywaniem wiedzy o dynamice funkcjonowania grup do zarządzania zespołem i organizacją. (czytaj więcej...)

 

Wszechnica UJ

 

 

Paweł GrzesikPaweł Grzesik
Trener, aktor, coach, Wszechnica UJ
Łącząc doświadczenie trenerskie, aktorskie i menedżerskie specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla menedżerów technikami teatralnymi. Pogranicze teatru i biznesu ciągle inspiruje go do poszukiwań innowacyjnych metod trenerskich. Teatr w jego życiu był od zawsze: od prostych warsztatów dramy po zajęcia master class u takich mistrzów jak Atsushi Takenouchi. Zakres prowadzonych przez niego szkoleń obejmuje także wystąpienia publiczne, zarządzanie, przywództwo, komunikacja, kreatywność w biznesie, improwizacja, kreowanie wizerunku. (czytaj więcej...)

 

Wszechnica UJ

 

  

 

Zobacz relację z II edycji konferencji

Zobacz także

 • II edycja 2016: Ucząca się organizacja – budowanie kultury współodpowiedzialności (zobacz relację)
 • I edycja 2015: Ucząca się organizacja – rozwiązania prowadzące do świadomego zarządzania wiedzą (zobacz relację)

KONTAKT

Magda Krakowska-Buszek

Magda Krakowska-Buszek

Specjalista ds. PR

magdalena.krakowska@wszechnica.uj.pl

506 024 568

Dowiedz się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, napisz. Skontaktujemy się z Tobą.

pole wymagane oznaczone*

PRACOWALIŚMY DLA

 • “Współpracę oceniamy bardzo dobrze - cenimy ją za wysokie kwalifikacje trenerów"

  Capgemini

  “Sama formuła szkolenia pozwalała uczestnikom na aktywną naukę przez doświadczenie..."

  Eurobank

  “Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  Puratos

  "Szkolenia (...) zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane."

  Sabre Holdings

  “Trenerzy współpracujący w ramach szkoleń posiadają wysokie umiejętności osobiste...”

  Raiffeisen Leasing

  “Innowacyjne ujęcie tematu zarówno w płaszczyźnie programowej jak i w nowoczesnej formie...”

  NBP

  “Szkolenia zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane...”

  Tesco

  “Uczestnicy szkolenia sa bardzo zadowoleni i chętnie skorzystają ponownie z usług Wszechnicy...”

  Piwniczanka

  “Szkolenie Coaching menedżerski cechowało się dużym profesjonalizmem...”

  Grupa Armatura

  “Rzetelna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie prowadzących...”

  Fakro

  ”Szkolenie istotnie wpłynęło na warsztat trenerski uczestników...”

  Firma 2000

  “Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rekomenduje Wszechnicę UJ jako godnego i rzeczowego partnera przy realizacji usług szkoleniowych"

  KW Policji w Krakowie

  “Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie...”

  Mota Engil

  “Program szkolenia każdorazowo był przygotowany pod potrzeby pracowników Obserwatorium..."

  Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji

  “Współpracę z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie postrzegamy jako bardzo efektywną...”

  MAN

  “Qualifications and expertise of the trainers as well as their commitment were rated very highly.”

  PABD Jarosław

  “Profesjonalnie przygotowany wykładowca oraz właściwa organizacja czasu...”

  PUP Wadowice

  “Rekomenduję Wszechnicę UJ, jako godnego zaufania partnera merytorycznego w realizacji usług szkoleniowo-doradczych..."

  Szpital im. J.P. II w Krakowie

  „Zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym...”

  TAURON Dystrybucja S.A.

  „...bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej i umiejętności dydaktycznych oraz zaangażowanie...”

  Santander Consumer Bank S.A.

  "... profesjonalny, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania naszej firmy..."

  RAF INTEGRATION SERVICES Sp. z o.o.

  „Staranne przygotowanie szkolenia poprzez zebranie informacji o potrzebach szkoleniowych...”

  LAJKONIK SNACKS Gmbh Sp.k.

  "... przełożenie przekazywanych treści na praktyczne kompetencje..."

  PROTEKTOR SPF S.A.

  "Wysoki poziom kwalifikacji i kompetencji trenerów..."

  WABCO Polska Sp. z o.o.

  "Zlecenie zostało zrealizowane według programu, zgodnie z naszymi oczekiwaniami..."

  STRABAG Sp. z o.o.

  „Uczestnicy zapoznali się z technikami aktorskimi pozwalającymi mówić ciekawiej...”

  Hormann Polska

  "Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie, a dobry kontakt nawiązany przez trenera z grupą sprawił, że chętnie za

  LaSer Polska

  "... z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  ABB

  "...(Uczestnicy) jednogłośnie twierdzą, że polecaliby realizację szkolenia..."

  Bank Pocztowy

  "Pragniemy potwierdzić wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia."

  FORTE

  "...doświadczenie i profesjonalizm w realizacji podjętych działań pozwoliły nam na wspólne wypracowanie standardów i narzędzi..."

  International Paper

  "Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskała (...) tytuł Miejsca Odkrywania Talentów."

  MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

  "... współpraca z trenerami Wszechnicy UJ spełniła nasze oczekiwania..."

  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

  "Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera zapewniającego ciekawe szkolenia na najwyższym poziomie."

  Union Investment

  "(Trener) prowadziła zajęcia w sposób profesjonalny (...) angażując wszystkich uczestników szkolenia."

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

  "Należy podkreślić wysoki poziom wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności dydaktycznych trenerów..."

  IKEA

  "Formuła szkolenia, w której uczestnicy zaangażowani są w kreowanie nieznanej im rzeczywistości, pozwalała na aktywną naukę przez doświadczeni

  IMPEL

  "Uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili szkolenie."

  Vattenfall

  "Współpracę z Wszechnicą UJ uważamy za udaną i polecamy ją jako profesjonalną firmę szkoleniową..."

  ZARZĄD INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ W KRAKOWIE

  „Pragniemy podziękować Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego za zorganizowanie szkolenia”

  Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

  nasi pracownicy nabyli wiedzę, która jest przydatne w wykonywanych przez nich codziennych obowiązkach.

  Itelligence

  Bardzo wysoko oceniam wyniki pilotażu, które okazały się bardzo przydatne

  ORE

  „... rzetelnie i należycie, z pełnym profesjonalizmem zawodowym trenerów...”

  NETTO

background_origami_small background_origami_big