Content

Prelegenci

Maciej Kocurek
Prezes Zarządu, Wszechnica UJ
Jako Prezes Zarządu nadzoruje całość działań prowadzonych we Wszechnicy UJ, odpowiada za realizacją strategii firmy oraz kwestie finansowe. Specjalizuje się we współpracy z organizacjami, prowadząc diagnozę potrzeb rozwojowych i opracowując dopasowane do niej programy szkoleniowo-doradcze w zakresie zarządzania personelem (ocena, motywowanie i wspieranie rozwoju pracowników, rozwój menedżerów). (czytaj więcej...)

 

 

 

Marek Darecki
Prezes Zarządu, Pratt & Whitney Rzeszów S.A.
Ukończył Politechnikę Rzeszowską na Wydziale Mechanicznym, specjalność Silniki Lotnicze. Pracę w WSK Rzeszów rozpoczął w roku 1978. Przez 10 lat pracował na stanowisku konstruktora w biurze konstrukcyjnym. Następnie przez okres 2 lat zajmował stanowisko kierownika biura konstrukcyjnego turbin gazowych. W roku 1990 zajął stanowisko kierownika wydziału montażu i prób silników turbinowych. Dwa lata później został mianowany kierownikiem działu rozwoju biznesu. (czytaj więcej...)

 

 

 

Andras Gelei, Ph.D.
Wykładowca Corvinus University w Budapeszcie, Wydział Rozwoju Organizacyjnego
Dr András Gelei jest zwolennikiem integracji praktyki i nauki. Jako wykładowca Corvinus University w Budapeszcie naucza takich przedmiotów jak: rozwój organizacyjny, uczenie się organizacji, psychodynamika organizacyjna oraz budowanie zespołów. Aktualnie jest (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Martin Farrell
Dyrektor Get2thepoint (IAF)
Międzynarodowy facylitator i moderator, który łączy szeroką wiedzę i umiejętności z zaangażowaniem oraz młodzieńczym entuzjazmem. Pracę jako niezależny facylitator rozpoczął w 1999 roku; swoją firmę nazwał get2thepointprzejdźmy do sedna. Specjalizuje się we wspieraniu grup w osiąganiu konsensusu, facylitowaniu efektywnych procesów zarządzania, wzmacnianiu indywidualnej i grupowej efektywności (czytaj więcej...)

 

 

Małgorzata Woody
Dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Skandia Życie TU S.A.
Menadżer w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim z doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak Office Depot, Kalkstein oraz w projektach międzynarodowych. Swoją karierę w HR rozpoczynała jako trener. Budowała i wdrażała modele kompetencji, systemy oceny wyników pracy, programy premiowe, a także programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. (czytaj więcej...)

 

 

Monika Gąsienica
Trener, konsultant, facylitator; Wszechnica UJ
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada certyfikaty MBTI i SHL OPQ. Ma status Consultant on training w warsztatach dynamiki grupowej Making the Difference. Jest członkiem International Association of Facilitators. Obszary jej specjalizacji szkoleniowej to kompetencje trenerskie, zarządzanie procesami rozwoju pracowników i kierowanie ludźmi, budowanie oraz organizacja pracy zespołu. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

 

Alicja Wycisk-Kaleta
Dyrektor Personalny Pratt& Whitney Poland , Członek Zarządu
Ukończyła Filologię Francuską na Uniwersytecie Śląskim, następnie Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim i w 2011 Quinn`s School of Business (Kanada) Human Resources Management. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego związanego z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Swoją karierę rozpoczęła w firmie Danone, gdzie przeszła przez kolejne szczeble kariery w pionie personalnym aż do funkcji Kierownika Fabryk w Warszawie i (czytaj więcej...)

 

 

 

 

dr Maciej Świeży
Trener, coach, konsultant; Wszechnica UJ
Z wykształcenia psycholog, obronił na UJ doktorat poświęcony uczeniu się złożonych umiejętności i przewidywaniu skuteczności działania. Posiada certyfikat coacha (PCC (ICF), ECPC). Członek International Association of Facilitators. W pracy szkoleniowej specjalizuje się w metodologii wspierania rozwoju osób dorosłych oraz rozwoju kompetencji osobistych. Prowadzi indywidualny i zespołowy coaching dla kadry menedżerskiej. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Katarzyna Janik
Dyrektor Personalny, SIG Polska
Doświadczony menedżer w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Swoją karierę rozpoczynała na początku lat 90-tych od współpracy z uczestnikami Amerykańskiego Korpusu Pokoju, którzy w założonym przez siebie biznesie uczyli, jak rozwijać przedsiębiorczość. Od ponad 13 lat pracuje dla SIG w Polsce, gdzie pełniła funkcję (czytaj więcej...)

 

 

Edyta Bąkowska - Szczurek
Trener wewnętrzny, coach, facylitator, SIG Polska
Absolwentka Wydziału Paliw i Energii AGH w Krakowie. Praktykę inżynierską zdobyła w Instytucie Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN w Krakowie. Jako coach, ukończyła akredytowany ICF program The Art and Science of Coaching Erickson College International. Kompleksowe umiejętności trenerskie zdobywała w Szkole Trenerów Wszechnicy UJ. Jest również posiadaczką dyplomu executives MBA oraz Szkoły Biznesu Politechniki Krakowskiej (czytaj więcej...)

 

 

 

Artur Krupa
Trener, coach, Wszechnica UJ
Przygotowuje i prowadzi kompleksowe programy rozwojowe wykorzystujące doradztwo, szkolenia oraz indywidualny i grupowy coaching. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych, a także związanych wykorzystywaniem wiedzy o dynamice funkcjonowania grup do zarządzania zespołem i organizacją. (czytaj więcej...)

 

 

 

Agnieszka Bajek
Kierownik Technologii Produkcji i Ciągłego doskonalenia
Praktyk, do niedawna Menedżer ds. Ciągłego doskonalenia procesów, obecnie Kierownik Technologii Produkcji i Ciągłego doskonalenia w firmie Bahlsen Polska. Certyfikowany Kaizen Coach, posiada dyplomy Uniwersytetu Ekonomicznego (magister ekonomii) oraz Politechniki Warszawskiej (Akademia Kaizen). Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ. (czytaj więcej...)

 

 

Barbara Jędrychowska
HR Manager, Veracomp
Odpowiedzialna za przygotowanie i koordynację kampanii rekrutacyjnych, rozwój i realizację strategii firmy w zakresie polityki personalnej, badanie nastrojów pracowników, planowanie rozwoju kompetencji, komunikację wewnętrzną i systemy motywacyjne. W Veracompie od roku 1997. Przez pracę w działach: importu, logistyki i dystrybucji odkryła obszar, w którym odnajduje się najlepiej – zasoby ludzkie. Kilkanaście lat pracy, obfitujących w wiele wyzwań, sprawiło, że (czytaj więcej...)

 

 

Monika Krzysztofik
Dyrektor Personalny, Grupa Armatura
Od ponad 13 lat związana z HR. Od stycznia bieżącego roku w Grupie Armatura odpowiada za politykę personalną i kulturę organizacyjną wszystkich spółek Grupy. Wcześniej współtworzyła i zarządzała zespołami HR w branży automotive – przez ostatnie siedem lat w koncernie Lear Corporation Poland, jako HR manager w zakładzie produkcyjnym w Jarosławiu, a następnie jako Dyrektor Personalny na Polskę. Realizowała projekty związane z (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Katarzyna Olczak
Dyrektor Personalny, Skanska Commercial Development Europe
Katarzyna Olczak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ze Skanska związana jest od 2012 roku. Jako dyrektor personalny odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi w Skanska CDE w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. (czytaj więcej...)

 

 

 

Iwona Sołtysińska
Dyrektor Merytoryczny, Członek Zarządu, trener, coach; Wszechnica UJ
Psycholog, certyfikowany trener zarządzania (certyfikat MATRIK i Edexcel International), konsultant rozwoju organizacyjnego oraz coach PCC (ICF). Pełni funkcję Dyrektora Merytorycznego Wszechnicy UJ. Kieruje zespołem ds. Badań i Rozwoju. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju roli zawodowej, twórczym rozwiązywaniu problemów, coachingu zespołowym oraz indywidualnym. Facylituje pracę i prowadzi coaching indywidualny oraz coaching zespołów z różnych poziomów organizacji. (czytaj więcej...)
 

 

  

 

Monika Dawid–Sawicka
Ekspertka ds. rynku pracy
Autorka opracowań dotyczących tematyki zarządzania zasobami ludzkimi i wywiadów z dyrektorami personalnymi. Organizatorka konferencji i debat dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni konferencji HR Directors Summit. Autorka cyklicznych spotkań dyrektorów personalnych. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. W Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaangażowana w realizację największego w Europie środkowej (czytaj więcej...)
 

  

Zobacz relację z konferencji

Zobacz także

KONTAKT

Magda Krakowska-Buszek

Magda Krakowska-Buszek

Specjalista ds. PR

magdalena.krakowska@wszechnica.uj.pl

506 024 568

Dowiedz się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, napisz. Skontaktujemy się z Tobą.

pole wymagane oznaczone*

PRACOWALIŚMY DLA

 • “Współpracę oceniamy bardzo dobrze - cenimy ją za wysokie kwalifikacje trenerów"

  Capgemini

  “Sama formuła szkolenia pozwalała uczestnikom na aktywną naukę przez doświadczenie..."

  Eurobank

  “Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  Puratos

  "Szkolenia (...) zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane."

  Sabre Holdings

  “Trenerzy współpracujący w ramach szkoleń posiadają wysokie umiejętności osobiste...”

  Raiffeisen Leasing

  “Innowacyjne ujęcie tematu zarówno w płaszczyźnie programowej jak i w nowoczesnej formie...”

  NBP

  “Szkolenia zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane...”

  Tesco

  “Uczestnicy szkolenia sa bardzo zadowoleni i chętnie skorzystają ponownie z usług Wszechnicy...”

  Piwniczanka

  “Szkolenie Coaching menedżerski cechowało się dużym profesjonalizmem...”

  Grupa Armatura

  “Rzetelna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie prowadzących...”

  Fakro

  ”Szkolenie istotnie wpłynęło na warsztat trenerski uczestników...”

  Firma 2000

  “Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rekomenduje Wszechnicę UJ jako godnego i rzeczowego partnera przy realizacji usług szkoleniowych"

  KW Policji w Krakowie

  “Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie...”

  Mota Engil

  “Program szkolenia każdorazowo był przygotowany pod potrzeby pracowników Obserwatorium..."

  Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji

  “Współpracę z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie postrzegamy jako bardzo efektywną...”

  MAN

  “Qualifications and expertise of the trainers as well as their commitment were rated very highly.”

  PABD Jarosław

  “Profesjonalnie przygotowany wykładowca oraz właściwa organizacja czasu...”

  PUP Wadowice

  “Rekomenduję Wszechnicę UJ, jako godnego zaufania partnera merytorycznego w realizacji usług szkoleniowo-doradczych..."

  Szpital im. J.P. II w Krakowie

  „Zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym...”

  TAURON Dystrybucja S.A.

  „...bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej i umiejętności dydaktycznych oraz zaangażowanie...”

  Santander Consumer Bank S.A.

  "... profesjonalny, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania naszej firmy..."

  RAF INTEGRATION SERVICES Sp. z o.o.

  „Staranne przygotowanie szkolenia poprzez zebranie informacji o potrzebach szkoleniowych...”

  LAJKONIK SNACKS Gmbh Sp.k.

  "... przełożenie przekazywanych treści na praktyczne kompetencje..."

  PROTEKTOR SPF S.A.

  "Wysoki poziom kwalifikacji i kompetencji trenerów..."

  WABCO Polska Sp. z o.o.

  "Zlecenie zostało zrealizowane według programu, zgodnie z naszymi oczekiwaniami..."

  STRABAG Sp. z o.o.

  „Uczestnicy zapoznali się z technikami aktorskimi pozwalającymi mówić ciekawiej...”

  Hormann Polska

  "Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie, a dobry kontakt nawiązany przez trenera z grupą sprawił, że chętnie za

  LaSer Polska

  "... z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  ABB

  "...(Uczestnicy) jednogłośnie twierdzą, że polecaliby realizację szkolenia..."

  Bank Pocztowy

  "Pragniemy potwierdzić wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia."

  FORTE

  "...doświadczenie i profesjonalizm w realizacji podjętych działań pozwoliły nam na wspólne wypracowanie standardów i narzędzi..."

  International Paper

  "Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskała (...) tytuł Miejsca Odkrywania Talentów."

  MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

  "... współpraca z trenerami Wszechnicy UJ spełniła nasze oczekiwania..."

  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

  "Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera zapewniającego ciekawe szkolenia na najwyższym poziomie."

  Union Investment

  "(Trener) prowadziła zajęcia w sposób profesjonalny (...) angażując wszystkich uczestników szkolenia."

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

  "Należy podkreślić wysoki poziom wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności dydaktycznych trenerów..."

  IKEA

  "Formuła szkolenia, w której uczestnicy zaangażowani są w kreowanie nieznanej im rzeczywistości, pozwalała na aktywną naukę przez doświadczeni

  IMPEL

  "Uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili szkolenie."

  Vattenfall

  "Współpracę z Wszechnicą UJ uważamy za udaną i polecamy ją jako profesjonalną firmę szkoleniową..."

  ZARZĄD INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ W KRAKOWIE

  „Pragniemy podziękować Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego za zorganizowanie szkolenia”

  Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

  nasi pracownicy nabyli wiedzę, która jest przydatne w wykonywanych przez nich codziennych obowiązkach.

  Itelligence

  Bardzo wysoko oceniam wyniki pilotażu, które okazały się bardzo przydatne

  ORE

  „... rzetelnie i należycie, z pełnym profesjonalizmem zawodowym trenerów...”

  NETTO

background_origami_small background_origami_big