Content

Prelegenci

Iwona Sołtysińska
Dyrektor Merytoryczny, Członek Zarządu, trener, coach; Wszechnica UJ
Psycholog, certyfikowany trener zarządzania (certyfikat MATRIK i Edexcel International), konsultant rozwoju organizacyjnego oraz coach PCC (ICF). Pełni funkcję Dyrektora Merytorycznego Wszechnicy UJ. Kieruje zespołem ds. Badań i Rozwoju. Specjalizuje się we wspieraniu rozwoju roli zawodowej, twórczym rozwiązywaniu problemów, coachingu zespołowym oraz indywidualnym. Facylituje pracę i prowadzi coaching indywidualny oraz coaching zespołów z różnych poziomów organizacji. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Teresa Walewska
Dyrektor ds. Personalnych; RR Donnelley
Zawód wyuczony - inżynier elektronik (wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki AGH), zawód uprawiany - HR - owiec z prawie 20 letnim stażem. Jej kariera zawodowa ewaluowała od stanowisk ściśle technicznych - inżynier elektronik w przemyśle, poprzez stanowiska administracyjno - biurowe do stanowisk bezpośrednio związanych z HR. Przez większość tego dwudziestolecia związana z firmą RR Donnelley, w której od początku działalności tej firmy w Polsce odpowiada za całokształt (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Agnieszka Jakubczyk – Latała
HR Manager, POL-INOWEX
Agnieszka Jakubczyk – Latała jest zdobywczynią tytułu HR Top Manager 2015 – konkursu organizowanego przez Wolters Kluwer i Instytut Analiz im. Karola Gaussa Pełni funkcję HR Managera w firmie POL-INOWEX począwszy od roku 2008. W swojej pracy realizuje zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi zgodnie z najwyższymi standardami. Przyczyniła się do pozyskania przez firmę wielu (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Irmina Wachna-Sosin
Dyrektor Operacyjna, Członkini Zarządu, ewaluatorka, coach; Wszechnica UJ
Zarządza portfelem projektów inwestycyjnych Wszechnicy UJ, odpowiada za proces tworzenia nowych produktów, a także pozyskiwania partnerstw krajowych i zagranicznych. Realizuje strategię Wszechnicy UJ.Uczestniczy w kompleksowych projektach szkoleniowo-doradczych jako ekspert i konsultant. Ma doświadczenie w ewaluacji działań rozwojowych i pracach eksperckich dotyczących zarządzania wiedzą w firmie oraz standardów kompetencyjnych i jakościowych (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Agnieszka Kliber
Manager ds. HR i Komunikacji Wewnętrznej; Grupa INTERIA.PL
Absolwentka Polonistyki (Uniwersytet Jagielloński) i Psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej). Od 8 lat związana z Grupą INTERIA.PL, gdzie początkowo zajmowała się PRem, a od 3 lat pełni funkcję Managera ds. HR i komunikacji wewnętrznej. Tworzyła strategie PR i komunikacji wewnętrznej, współtworzyła i wdrażała projekt wartości w organizacji oraz opracowała pilotażowy system ocen managerskich. Inicjatorka (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Alicja Wycisk-Kaleta
Dyrektor Personalny Pratt& Whitney Poland , Członek Zarządu; WSK PZL Rzeszów
Ukończyła Filologię Francuską na Uniwersytecie Śląskim, następnie Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim i w 2011 Quinn`s School of Business (Kanada) Human Resources Management. Ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego związanego z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Swoją karierę rozpoczęła w firmie Danone, gdzie przeszła przez kolejne szczeble kariery w pionie personalnym aż do funkcji Kierownika Fabryk w Warszawie i (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Barbara Wawrzynek
Senior Learning & Development Konsultant, trener biznesu; International Paper
Senior Learning & Development Konsultant, trener biznesu, pasjonatka neuroscience oraz innowacyjności w biznesie. Od 7 lat związana z firmą International Paper, aktywnie wspierając inicjatywy szkoleniowo-rozwojowe w regionie EMEA oraz wdrażając globalne programy liderskie. Zaangażowana w realizację strategii wzmacniania poziomu zaangażowania wśród pracowników, poprzez (czytaj więcej...)

 

 

 

 

 

Izabella Stasiak
Talent Development Professional; IBM BTO
Absolwentka UJ filologii włoskiej, specjalizacji tłumaczeniowej, oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi na WSE. Od pięciu lat zajmuje się rozwojem pracowników w firmie IBM BTO. Prowadzi projekty rozwojowe dla najbardziej uzdolnionych pracowników, szkolenia dla kierowników oraz szkolenia dot. rozwoju umiejętności miękkich. Zaangażowana w budowanie programów dotyczących godzenia życia rodzinnego i zawodowego. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

dr Maciej Świeży
Trener, coach, konsultant; Wszechnica UJ
Z wykształcenia psycholog, obronił na UJ doktorat poświęcony uczeniu się złożonych umiejętności i przewidywaniu skuteczności działania. Posiada certyfikat coacha (PCC (ICF), ECPC). Członek International Association of Facilitators. W pracy szkoleniowej specjalizuje się w metodologii wspierania rozwoju osób dorosłych oraz rozwoju kompetencji osobistych. Prowadzi indywidualny i zespołowy coaching dla kadry menedżerskiej. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Sylwia Miszke
HR Manager; International Paper
HR Manager w International Paper (IP) Global Business Services w Krakowie. Odpowiedzialna za realizację oraz inicjowanie zmian w polityce personalnej, dostosowując praktyki HR-we do potrzeb biznesu. Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w IP, ma przyjemność liderować zespołom HR-owym w Polsce, jak i wspierać zespoły sprzedażowe w EMEA. Na co dzień realizuje swoje pasje i marzenia zawodowe, między innymi realizując takie projekty (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Dr Jaap van Lakerveld
Dyrektor PLATO, Uniwersytet w Leiden, Holandia
Z wykształcenia psycholog edukacyjny. Od 1986 roku dyrektor w PLATO. Na polu edukacji psychologicznej brał udział w wielu projektach międzynarodowych. W ciągu ostatnich dziesięciu lat prowadził szereg projektów badawczych skupionych na problemie uczenia się organizacji, badał m.in.: nasycenie wiedzą i sposoby jej wykorzystania. Autor kursów, szkoleń i programów ukierunkowanych na specyficzne grupy docelowe: strażaków, policjantów, menedżerów (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Artur Krupa
Trener, coach, konsultant; Wszechnica UJ
Ukończył psychologię na UJ i zarządzanie na AGH. Posiada certyfikaty trenera zarządzania (Edexcel i BTEC Professional Qualifications). Jako coach posiada certyfikaty ACC i ECPC. Jest członkiem International Association of Facilitators. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju kompetencji trenerskich i coachingowych oraz związanych z wykorzystywaniem wiedzy o dynamice funkcjonowania grup do zarządzania zespołem i organizacją (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Anna Nowosielska
HR Director w firmie Luxoft
W firmie Luxoft odpowiedzialna za Polskę i Meksyk. Ma 12 letnie doświadczenie w budowaniu i implementacji procesów i strategii HRowych zdobyte w branży produkcyjnej, FMCG, a ostatnie 8 lat w branży IT. Jej pasja są zagadnienia związane z budowaniem zaangażowania (czytaj więcej...)

 

 

 

 

 

 

Monika Dawid–Sawicka
Ekspertka ds. rynku pracy
Autorka opracowań dotyczących tematyki zarządzania zasobami ludzkimi i wywiadów z dyrektorami personalnymi. Organizatorka konferencji i debat dedykowanych środowiskom HR. Pomysłodawczyni konferencji HR Directors Summit. Autorka cyklicznych spotkań dyrektorów personalnych. Członek Rady Ekspertów THINKTANK. W Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaangażowana w realizację największego w Europie środkowej (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Monika Gąsienica
Trener, konsultant, facylitator; Wszechnica UJ
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada certyfikaty MBTI i SHL OPQ. Ma status Consultant on training w warsztatach dynamiki grupowej Making the Difference. Jest członkiem International Association of Facilitators. Obszary jej specjalizacji szkoleniowej to kompetencje trenerskie, zarządzanie procesami rozwoju pracowników i kierowanie ludźmi, budowanie oraz organizacja pracy zespołu. (czytaj więcej...)

 

 

 

 

Małgorzata Gwóźdź
Konsultant projektów innowacyjnych; Wszechnica UJ
Specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowo-konsultingowych. Prowadziła szkolenia z metodologii konsultingowych dla firm szkoleniowo–doradczych oraz działów HR a także studentów studiów podyplomowych kierunku Zarządzania Personelem na GWSH. Realizowała projekty konsultingowe dla biznesu w tym diagnozę kompetencyjną 360° dla menedżerów Polkomtel oraz Aviva. (czytaj więcej...)

 
 

 

 

Zobacz relację z II edycji konferencji

Zobacz także:

 

KONTAKT

Magda Krakowska-Buszek

Magda Krakowska-Buszek

Specjalista ds. PR

magdalena.krakowska@wszechnica.uj.pl

506 024 568

Dowiedz się więcej

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, napisz. Skontaktujemy się z Tobą.

pole wymagane oznaczone*

PRACOWALIŚMY DLA

 • “Współpracę oceniamy bardzo dobrze - cenimy ją za wysokie kwalifikacje trenerów"

  Capgemini

  “Sama formuła szkolenia pozwalała uczestnikom na aktywną naukę przez doświadczenie..."

  Eurobank

  “Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  Puratos

  "Szkolenia (...) zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane."

  Sabre Holdings

  “Trenerzy współpracujący w ramach szkoleń posiadają wysokie umiejętności osobiste...”

  Raiffeisen Leasing

  “Innowacyjne ujęcie tematu zarówno w płaszczyźnie programowej jak i w nowoczesnej formie...”

  NBP

  “Szkolenia zostały profesjonalnie przygotowane i zrealizowane...”

  Tesco

  “Uczestnicy szkolenia sa bardzo zadowoleni i chętnie skorzystają ponownie z usług Wszechnicy...”

  Piwniczanka

  “Szkolenie Coaching menedżerski cechowało się dużym profesjonalizmem...”

  Grupa Armatura

  “Rzetelna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie prowadzących...”

  Fakro

  ”Szkolenie istotnie wpłynęło na warsztat trenerski uczestników...”

  Firma 2000

  “Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie rekomenduje Wszechnicę UJ jako godnego i rzeczowego partnera przy realizacji usług szkoleniowych"

  KW Policji w Krakowie

  “Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie...”

  Mota Engil

  “Program szkolenia każdorazowo był przygotowany pod potrzeby pracowników Obserwatorium..."

  Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji

  “Współpracę z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie postrzegamy jako bardzo efektywną...”

  MAN

  “Qualifications and expertise of the trainers as well as their commitment were rated very highly.”

  PABD Jarosław

  “Profesjonalnie przygotowany wykładowca oraz właściwa organizacja czasu...”

  PUP Wadowice

  “Rekomenduję Wszechnicę UJ, jako godnego zaufania partnera merytorycznego w realizacji usług szkoleniowo-doradczych..."

  Szpital im. J.P. II w Krakowie

  „Zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem organizacyjnym i merytorycznym...”

  TAURON Dystrybucja S.A.

  „...bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej i umiejętności dydaktycznych oraz zaangażowanie...”

  Santander Consumer Bank S.A.

  "... profesjonalny, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania naszej firmy..."

  RAF INTEGRATION SERVICES Sp. z o.o.

  „Staranne przygotowanie szkolenia poprzez zebranie informacji o potrzebach szkoleniowych...”

  LAJKONIK SNACKS Gmbh Sp.k.

  "... przełożenie przekazywanych treści na praktyczne kompetencje..."

  PROTEKTOR SPF S.A.

  "Wysoki poziom kwalifikacji i kompetencji trenerów..."

  WABCO Polska Sp. z o.o.

  "Zlecenie zostało zrealizowane według programu, zgodnie z naszymi oczekiwaniami..."

  STRABAG Sp. z o.o.

  „Uczestnicy zapoznali się z technikami aktorskimi pozwalającymi mówić ciekawiej...”

  Hormann Polska

  "Wszystkie elementy szkolenia wzbudziły w uczestnikach zainteresowanie, a dobry kontakt nawiązany przez trenera z grupą sprawił, że chętnie za

  LaSer Polska

  "... z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych..."

  ABB

  "...(Uczestnicy) jednogłośnie twierdzą, że polecaliby realizację szkolenia..."

  Bank Pocztowy

  "Pragniemy potwierdzić wysoki poziom przeprowadzonego szkolenia."

  FORTE

  "...doświadczenie i profesjonalizm w realizacji podjętych działań pozwoliły nam na wspólne wypracowanie standardów i narzędzi..."

  International Paper

  "Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskała (...) tytuł Miejsca Odkrywania Talentów."

  MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

  "... współpraca z trenerami Wszechnicy UJ spełniła nasze oczekiwania..."

  Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu

  "Z przyjemnością rekomenduję Wszechnicę UJ jako partnera zapewniającego ciekawe szkolenia na najwyższym poziomie."

  Union Investment

  "(Trener) prowadziła zajęcia w sposób profesjonalny (...) angażując wszystkich uczestników szkolenia."

  Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

  "Należy podkreślić wysoki poziom wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności dydaktycznych trenerów..."

  IKEA

  "Formuła szkolenia, w której uczestnicy zaangażowani są w kreowanie nieznanej im rzeczywistości, pozwalała na aktywną naukę przez doświadczeni

  IMPEL

  "Uczestnicy bardzo pozytywnie ocenili szkolenie."

  Vattenfall

  "Współpracę z Wszechnicą UJ uważamy za udaną i polecamy ją jako profesjonalną firmę szkoleniową..."

  ZARZĄD INFRASTRUKTURY SPORTOWEJ W KRAKOWIE

  „Pragniemy podziękować Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego za zorganizowanie szkolenia”

  Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

  nasi pracownicy nabyli wiedzę, która jest przydatne w wykonywanych przez nich codziennych obowiązkach.

  Itelligence

  Bardzo wysoko oceniam wyniki pilotażu, które okazały się bardzo przydatne

  ORE

  „... rzetelnie i należycie, z pełnym profesjonalizmem zawodowym trenerów...”

  NETTO

background_origami_small background_origami_big

[2020-03-30 02:34:02, http://www.wszechnica.uj.pl/pl/doradztwo/konferencja_uczaca_sie_organizac/konferencja_uczaca_sie_organizac/prelegenci/, 3.235.24.23] ## (/system/moduly/BlokBanery/Http.php:91) Notice: Undefined index: baner << Wiecej >>